Pokut Dağ Evi & Ortan Köyü Konağı

Demircioğlu Pokut Dağ Evi

Rize'nin kalbinde

Demircioğlu Pokut Dağ Evi

Pokut Yaylasının en güzel yerinde, doğal çam ormanlarıyla çevrili dağ evimiz 1997′ den beri ailemiz tarafından siz konuklarımıza hizmet vermektedir. Konaklama boyunca yörenin en zengin açık büfe kahvaltısının, muhlamanın, yöresel ve doğal yemeklerin ve yaylada beslenen ineklerin sütüyle yapılan yoğurt ve sütlaçların tadını çıkaracak, doğa ve dağ yürüyüşleri ile yeni yayları keşfetmenin heyecanını yaşayacak, akşam şömine ateşinde sohbetin ve dinlenmemin hazzına varacaksınız. Sabah ise doğal çam ahşabının kokusu ile tertemiz çarşaflar içinde deliksiz ve dinlendirici bir uykudan güne merhaba diyerek uyanacaksınız.
Bir aile işletmesi olan Demircioğlu Dağ Evi, siz değerli konuklarımıza hizmet etmekten onur duyacaktır.

Demircioğlu Pokut Dağ Evi
Manzaraya doymak isteyenlere

Fotoğraf galerisi

Tüm sorularınız için

0 537 376 8007

Otelimiz için Neler Dediler?

Kıymetli misafirlerimizin yorumları

“ Ekrem abi ve Firdevs abla mükemmel insanlar. Eşimle 2 gün kaldığımız yaylada aradığımız, beklediğimiz her şeyi bulduk. Misafirperverlikleri için de çok teşekkür ederiz. Sanki pansiyon gibi değil de ailede birinin evine gelmiş gibi olduk. Giderseniz Firdevs ablanın yaptığı portakallı-elmalı reçelden almanızı tavsiye ederiz.”

Kağan E.

“İşletmeciler samimi, cana yakın. Odalar temiz, yemekler güzel, ilgi alaka süper. Yayla zaten muhteşem, sis varken ayrı güzel, sis çekildiğinde bir başka. Öyleyse ne yapacağız, mutlaka kalma amaçlı gideceğiz ki, her türlü güzelliği yakalayabilelim. Teşekkürler Anıl bey, Teşekkürler Firdevs abla..”

Güven Y.

“Aile işletmesi harika vakit geçirdim hizmet çok iyi ve güler yüzlü insanlar yolum düşerse tekrar gelmeyi düşünüyorum hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim mutlaka gidilip görülmesi gereken bir yer”

Tuğçe D.

Bize yazın

İletişim formu

  Adres

  Pokut Yaylası, Ortanköy Çamlıhemşin, Rize 53780

   

  Telefon

  +90 (537) 376 8007

  Pokut Dağ Evi Sosyal Medya

  Ortan Konağı Sosyal Medya

  Demircioğlu Dağ Evi | Pokut Dağ Evi & Ortan Köyü Konağı © 2024. Her hakkı saklıdır.

  Whatsapp'tan bize ulaşın