Pokut Dağ Evi & Ortan Köyü Konağı

Hakkımızda

Rize'nin kalbinde

Demircioğlu Dağ Evi

Hayatın tadını çıkarmak, günlük sorunlarınızdan uzaklaşıp dinlenmek, yoğun iş temponuzda huzurlu bir dinlence zamanı ayırıp, kendinize ve sevdiklerinize güzel bir hediye vermeniz için sizleri Pokut’un ve Ortanköy’ün büyülü atmosferinde Demircioğlu Pokut Dağ evi & Ortan köyündeki konağımıza bekliyoruz. Pokut’un en güzel noktalarından birinde,Kaçkar Dağlarının eteğinde, 2100mt yükseklikte,etrafı çam ormanlarıyla kapli,tamamen ahsap bir yapı olan Demircioğlu dağ evi & fırtına deresinin çat vadisine hakim bir konumda olan Hemşin ahşap mimarisinin 200 yüz yıllık yapımı olan ortan köyündeki konağımızda güzel bir tatil için sizleri bekliyor. Ahşap mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Demiricoğlu Pokut Dağ Evi & Ortan Köyü’ndeki konağımızda en lezzetli yöresel yemekler ve dağ evi & otantik tarihi bir konak konforunda hijyenik bir ortam bulacaksiniz. Kaçkar dağlarının ve Pokut Yaylasının & fırtına vadisinin muhteşem manzarasının seyrine doyamayacaksınız.

Demircioğlu Pokut Dağ Evi
Tüm sorularınız için

0 537 376 8007

Otelimiz için Neler Dediler?

Kıymetli misafirlerimizin yorumları

“ Ekrem abi ve Firdevs abla mükemmel insanlar. Eşimle 2 gün kaldığımız yaylada aradığımız, beklediğimiz her şeyi bulduk. Misafirperverlikleri için de çok teşekkür ederiz. Sanki pansiyon gibi değil de ailede birinin evine gelmiş gibi olduk. Giderseniz Firdevs ablanın yaptığı portakallı-elmalı reçelden almanızı tavsiye ederiz.”

Kağan E.

“İşletmeciler samimi, cana yakın. Odalar temiz, yemekler güzel, ilgi alaka süper. Yayla zaten muhteşem, sis varken ayrı güzel, sis çekildiğinde bir başka. Öyleyse ne yapacağız, mutlaka kalma amaçlı gideceğiz ki, her türlü güzelliği yakalayabilelim. Teşekkürler Anıl bey, Teşekkürler Firdevs abla..”

Güven Y.

“Aile işletmesi harika vakit geçirdim hizmet çok iyi ve güler yüzlü insanlar yolum düşerse tekrar gelmeyi düşünüyorum hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim mutlaka gidilip görülmesi gereken bir yer”

Tuğçe D.

Bize yazın

İletişim formu

  Adres

  Pokut Yaylası, Ortanköy Çamlıhemşin, Rize 53780

   

  Telefon

  +90 (537) 376 8007

  Pokut Dağ Evi Sosyal Medya

  Ortan Konağı Sosyal Medya

  Demircioğlu Dağ Evi | Pokut Dağ Evi & Ortan Köyü Konağı © 2024. Her hakkı saklıdır.

  Whatsapp'tan bize ulaşın